Системи візуалізації >> 3D Томографи >> ORTHOPHOS XG 3D

ORTHOPHOS XG 3D від 50 900 EUR

Зображення Системи візуалізації >> 3D Томографи >> ORTHOPHOS XG 3D

 

 

ORTHOPHOS XG 3D. Найпопулярніша рентгенівська установка у світі. Тепер з 3D.

Завдяки об"єму зони зйомки з розмірами 8 см у діаметрі та 8 см у висоту і стандартній роздільній здатності в 160 мкм, ORTHOPHOS XG3D ідеально підходить для щоденної роботи у Вашій практиці. Зона зйомки достатньо широка, щоб уникани повторних 3D сканувань.

3D знімки формуються з 200 знімків за один оберт. У режимі HD робиться 500 знімків за один оберт.

 

 

Два розміри об"єму зйомки

Точність для вірної діагностики та ефективне використання часу

Поле огляду 8 см х 8 см (VOL1) дозволяє відобразити всю щелепу пацієнта на одному знімку, що спрощує діагностику та планування лікування.  При ендодонтичному лікуванні достатньо меншого обєму 5смХ5,5см (VOL2). Таким чином ми не тільки зменшуємо дозу опромінення а й скорочуємо час на постановку діагнозу. В режимі HD (висока роздільна здатність, 500 знімків зо один оборот ) при VOL2 з розміром вокселя 100 мкм Ви отримаєте надчіткі знімки для ендодонтичного лікування.

 


 

 

Високоякісне зображення у 2D та 3D

Максимальна якість зображення у всіх проекціях

Завдяки режимам HD(висока роздільча здатність) та MARS при 3D скануванні (Послаблення Впливу  Металевих Артефактів) Ви отримуєте максимально якісне 3D зображення яке у ендорежимі може бути відтворено завдяки 100мкм точності , а використовуючи режим ASTRA 2D (Алгоритм Реконструкції Анатомічних Структур)  ви отримуєте вражаючі результати при панорамній та цефалостатичній зйомці.

 

 


 

Інтегрована імплантологія

Разом з системою CEREC це вже не просто рентген

Так само як використовуючи скани великого обєму з GALILEOS, скани з RTHOPHOS XG3D  дозволяють одночасно планувати протезування та імплантацію а також робити високоточні хірургічні шаблони на CEREC. Час відведений на проектування та виготовлення  шаблону є мінімальним для власників CEREC а імплантації проведені за допомогою шаблону більш безпечні та точні.

 


 

  

 

 

2D відображення

2D модуль ORTHOPHOS XG 3D надає Вам унікальну можливість отримувати надточну інформацію для ендодонтичного, пародонтологічного, імплантологічного, ортодонтичного та хірургічного лікування. 

 

2D програми

 

  • Програми панорамної зйомки з постійним збільшенням та подавленням металевих артефактів
  • Програми для відображення порожнин
  • Програми для відображення скронево нижньощелепних суглобів
  • Програми зйомки товстого шару в зоні передніх зубів для імплантації
  • Програми прикусу бокових та передніх зубів
  • Програма багатошарової зйомки ділянки задніх зубів

Декілька цікавих прикладів

 

 

 

 

 

 

 

Більше безпеки з 3D

3D діагностика підвищує клінічну безпеку і збільшує довіру пацієнтів. 3D від Sirona також допомагає Вам, як стоматологу загальної практики, отримати впевненість при імплантаціях. Ви можете розширити спектр послуг, і збільшити лояльность пацієнта до Вашої клініки.

 

  Переваги використання 3D
Імплантологія

напр., оцінка потреби в збільшенні кістки, локалізація розміщення каналу нерва

Ендодонтія напр., визначення найтонших структур при кореневих переломах та травмах зубощелепного комплексу,  відображення внутрішньої і зовнішньої резорбції кореня, передопераційна діагностика в разі періапікальних кісткових уражень, передопераційне ендодонтичне планування (перед апікотомією)
Щелепно-лицева хірургія напр., зміщення зубів, діагностика переломів, кіст, огляд синусів, залишкові корені, ортогнатичні хірургічні процедури
Ортодонтія напр., зміщення зубів, ретиновані зуби, цефалометричний аналіз, коренева резорбція,  розщеплення губ, щелепи, піднебіння
Загальна практика напр., суперечливі результати, а також ті випадки, які важко або неможливо оглянути на панорамному знімку, апікальні засвічення, захворювання пародонту, амбулаторні консультації, консультації в ендодонтії, імплантології, лицевій хірургії

 

 

XG 3Dready

2D модель, яка легко може бути переукомплектована в 3D сканер. Багато інноваційних рішень ORTHOPHOS XG 3D доступні у ORTHOPHOS XG 3Dready.

 

 

 

 


 

 

 

Надійне позиціонування

 Під час панорамної зйомки (2D) оклюзійна накусочна пластина вимірює відхилення від оклюзійної площини пацієнта і автоматично визначає висоту знімального блоку щоб запобігти некоректним знімкам.

 

 

 

 

 


 

 

Інтуітивне керування завдяки сенсорній панелі EasyPad

 Наглядність символів та повний контроль над процесом: від позиціонування до вибору ділянки та дози опромінення.

 

 

 

 


 

 

 

Автоматичне вмикання вибраного сенсора

 Відсутність ризику при ручній заміні сенсора 2D на 3D. Просто виберіть символ на панелі керування. Все решта відбудеться автоматично. Це суттево економить час та запобігає ризику повторних знімків.

 

 

 


 

  

 

 

 Розмір мінімальної площі для встановлення ORTHOPHOS XG 3D з цефалостатом  2155 мм Х 1411 мм

 

Розмір мінімальної площі для встановлення ORTHOPHOS XG3D  1280 мм Х 1411 мм

 

Основні вимоги до приміщення під рентген-кабінет:

1. У стоматологічних клініках, розташованих в житлових будинках, дозволено встановлювати рентгенівські апарати цифрового типу та апарати, що працюють з високочутливим приймачем зображення (без фотолабораторії). При цьому приміщення, в якому проводяться рентгено-стоматологічне  дослідження, повинно відповідати вимогам норм радіаційної безпеки.

2. Площа кабінету для розміщення дентального прицільного апарату (цифрового) повинна бути не менше 6 кв м, для ортопантомографа (цифрового) - не менше 8 кв м, для двох апаратів - не менше 12 кв м.

3. Над приміщенням, в якому проводяться рентгенівські дослідження, не повинно бути приміщень з підвищеною вологістю. Якщо вище розташована житлова квартира, то над рентген-кабінетом не повинно бути туалетів,  душових і ванних кімнат. Можуть бути - коридори, кухні і житлові кімнати.

4. Ширина дверного отвору повинна бути не менше 0.9 м.

5. Двері з процедурної в коридор повинні відчинятися в бік коридору.

6. Двері з кімнати керування (пультової) в процедурну повинні відчинятися  в бік процедурної.

7. При знаходженні в приміщенні більше одного рентгено-діагностичного апарату передбачається пристрій блокування одночасного включення двох і більше апаратів.

8. Всі відкриті металеві прилади (в клініці найчастіше це радіатори опалення) повинні бути ізольовані за допомогою захисних екранів.

9. Поверхні стін і стелі в рентген-кабінеті повинні бути гладкими, легко очищується, допускати вологе прибирання.

10. В якості матеріалу підлоги дозволено використовувати керамічну плитку (керамічний граніт) або антистатичний лінолеум.

11. У приміщенні процедурної обов'язково повинна бути раковина з підведенням гарячої та холодної води.

12. Система припливно-витяжної вентиляції в рентген-кабінеті повинна бути автономною. Витяжка повинна здійснюватися з двох зон - верхньої (40%) і нижньої (60%),  приплив - у верхній зоні. Кратність повітрообміну в годину повинна становити не менше 4 по витяжці і 3 з припливу.

 

Для рентген-кабінетів в обов'язковому порядку робиться розрахунок захисту конструкцій від іонізруючого випромінювання (залежно від застосовуваних рентген-апаратів), залежно від товщини і матеріалу будівельної конструкції, розміру кабінету, розміщення апаратури, призначення суміжних приміщень; згідно з розрахунком приймається товщина баритової штукатурки або барито-бетону, свинцю, спеціального оглядового скла (скло як правило, 10мм; проект проходить узгодження в органах СЕС і після цього об'єкт приймається в експлуатацію відповідною радіаційною службою.

 

Матеріали оздоблення рентген-кабінету:

Традиційно для вирішення завдань радіаційного захисту використовують свинець (у вигляді листового металу або порошкового наповнювача гум, пластмас, синтетичних смол) і барій (головним чином у вигляді бариту BaSO4 в якості наповнювача РЗ штукатурок і РЗ бетонних блоків). Свинець вмісні  матеріали токсичні і до того ж піддаються швидкому старінню.  Барит в плані токсичності кращий, бо він не шкідливий. Світові тенденції в практичному вирішенні проблем радіаційного захисту орієнтовані здебільшого на створення РЗ матеріалів на основі свинцю,  меншою мірою - на основі барію (бариту) і  зовсім незначною мірою - на основі лантаноїдів (вісмуту та деяких інших елементів з великим атомним номером).

Найбільший практичний інтерес в даний час представляє використання баритового концентрату з високим вмістом бариту у складі РЗ будматеріалів. Їх готують із портландцементу або шлакопортландцементу і баритового піску із зернами не більше 1,25 мм. Для підвищення захисних властивостей в їх склад вводять речовини, що містять легкі елементи: літій, кадмій та ін. Щільність рентгенозахисних розчинів зазвичай перевищує 2200 кг/м3. Серед представлених матеріалів баритобетон і баритоштукатурка, що володіють відмінними захисними властивостями, є найбільш переважними з точки зору їх вартості та технологічності виготовлення з них стаціонарного захисту. Випускаються сухі РЗ бетонні (СРЗБ) і розчинні (СРЗР) суміші, а також РЗ облицювальна плитка (РБО), що містять барит, цемент і спеціальні добавки в необхідній пропорції.

 

У разі використання баритових будматеріалів на основі магнезиту технологія будівельних робіт значно спрощується, скорочується час виготовлення, крім того, поліпшуються РЗ властивості й експлуатаційні характеристики матеріалів. Таким чином, економічна і практична вигода від застосування магнезіальних радіаційно-захисних бетонів і штукатурок повною мірою виправдовує їх вартість.

Облицювання рентген-кабінету:

Як правило роблять облицювання плиткою (за нею і доглядати зручніше). Є спеціальна кераміка для медичних закладів.

Фінішна обробка - замість кахельної плитки можна  пофарбувати спеціальною фарбою Puran Satin.

 

2005 - 2021. Cайт є власністю компанії Прем'єр-Дентал - офіційного представника Сірона в Україні.
Копіювання інформації з даного сайту можливе тільки при обовязковому посиланні на цей сайт.
The website is property of Premier-Dental company