Системи візуалізації >> Програмне забезпечення >> SIDEXIS 4

SIDEXIS 4

Зображення Системи візуалізації >> Програмне забезпечення >> SIDEXIS 4

SIDEXIS 4: Програмне забезпечення для встановлення чітких діагнозів

SIDEXIS 4 забезпечує ряд важливих функцій для придбання пацієнта, управління зображеннями, аналізу, діагностики, зв'язку пацієнта і простий передачі зображень. Найбільш часто використовувані інструменти особливо помітні і легко знайти що дозволяє працювати інтуїтивно.

SIDEXIS 4 має ряд унікальних функцій:

Light box

Цифровий Light box SIDEXIS 4 характеризується гнучкістю, що відображає всі типи зображень  в одному інтерфейсі програмного забезпечення. Всі 2D, 3D та інші зображення можуть бути оброблені і переглянуті одночасно - гарантуючи, що всі дані зображення доступні для діагностичного процесу. Наприклад, швидке, безпроблемне крос-порівняння внутрішньоротового зображення і 3D-сканування . Таким чином, це інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення забезпечує ідеальні умови для постановки діагнозу, від консультування пацієнта в плануванні лікування до моделювання.

 

Timeline (часова шкала)

Завдяки часовій шкалі, огляд всієї історії пацієнта можна побачити з першого погляду.

 

Compare function (функція порівняння)

Працюючи в вікні порівняння, ви можете оцінити кілька зображень одночасно. Наприклад, зіставлення двох панорамних знімків, одержаних з двох різних періодів часу в процесі лікування стає простіше і ефективніше. Насправді навіть кілька 3D зображень можуть бути пов'язані один з одним для того, щоб отримати ідеальне порівняння. Ця функція також робить програмне забезпечення дуже зручне, тому що вам більше не доведеться перемикатися від вікна до вікна.

Коротше кажучи: всі клінічно значущі дані легко доступні в одному місці. Це підтримує планування лікування і чітко відображає хід лікування.

 

 Additional functions (додаткові функції)

 Фільтрування і обробка зображень для поліпшення процесу оцінки і комунікації з пацієнтом (автоматичні, індивідуально налаштовані фільтри можна налаштувати, щоб заощадити ще більше часу)
    
Вимірювальні прилади та інструменти аннотування.
    
Інтеграція робочих процесів для зображень з приладів Sirona (рентгенівських апаратів, лікувальних центрів, interoral відеокамер, CEREC, SICAT AIR і Sicat функцій) і деяких сторонніх підрозділів
    
шаблони візуалізації
    
Швидкий і інтуїтивно зрозумілий імпорт
    
Моніторинг Довідник: SIDEXIS 4 відстежує каталог в мережі для вас і імпортує дані з цього каталогу. Чи користуєтеся ви цифровою дзеркальною фотокамерою? Тоді інтегрування з SIDEXIS 4 особливо просто.
    
Експорт в різних форматах, наприклад, DICOM і PDF або Viewer - легко і швидко генерувати
    
Пульт дистанційного керування блоку обробки Ténéo від Sirona, в тому числі автоматичної установки підголівника та ApexLocator
    
GALILEOS Implant надбудова для інтегрованої імплантології завжди доступна
    
Інтерфейс для інтеграції додаткових програмних додатків, наприклад, управління даними пацієнта

2005 - 2021. Cайт є власністю компанії Прем'єр-Дентал - офіційного представника Сірона в Україні.
Копіювання інформації з даного сайту можливе тільки при обовязковому посиланні на цей сайт.
The website is property of Premier-Dental company