Системи візуалізації >> Нові продукти >> Покращена якість зображення

Покращена якість зображення

Зображення Системи візуалізації >> Нові продукти >> Покращена якість зображення

 

 

Покращена якість цифрового зображення. Легко інтерпретувати рентгенівські знімки, які зроблені апаратами родини ORTHOPHOS XG

 

Програмний алгоритм послаблення металевих артефактів під час цифрової об"ємної томографії і поліпшена якість зображення без збільшення дози опромінення (MARS). У 2D панорамних зображеннях ASTRA дає можливість отримати високо-контрастні зображення без збільшення дози опромінення навіть в режимі високої чіткості на ORTHOPHOS XG 3D.

 


 

 

MARS знижує прояв металевих артефактів

Рентгенапарат ORTHOPHOS XG 3D включає в себе ряд поліпшень

Так само як і GALILEOS, ORTHOPHOS XG 3D тепер також працює в режимі 3D з MARS (Послаблення Впливу  Металевих Артефактів/ Metal Artifact Reduction Software). MARS - це алгоритм, який автоматично визначає проблемні металеві артефакти та усуває їх тіні і відбиття. В результаті створюється чітке зображення, що робить діагностування простішим для стоматолога. MARS оптимізує якість зображення без додаткових зусиль та без збільшення дози опромінення.

 

Без MARS З MARS

 

 


 

ASTRA зображення - для більш надійної діагностики

 

Всі нові рентгенівські установки в родині приладів ORTHOPHOS XG з датчиками на основі йодиду цезію (CsI) працюють за програмним алгоритмом, який значно покращує якість зображення в режимах 2D і Ceph. Алгоритм ASTRA (Анатомічно-структурований алгоритм реконструкції /Anatomically STructured Reconstruction Algorithm) створює структуроване зображення з більш високим контрастом і без проблемних крайових артефактів. Якість зображення ASTRA дає ідеальну базу для надійної діагностики.

 

   
БЕЗ ASTRA *

Це зображення було зроблена  датчиком з CsI.

 З ASTRA *

 


 

Додадковий об"єм оптимізований для ендодонтичного лікування

 

ORTHOPHOS XG 3D тепер може відобразити невеликий обєм розміром 5 см в діаметрі і 5,5 см заввишки. Цей малий об"єм особливо підходить для ендодонтії, тому що зменшення ділянки не тільки зводить до мінімуму дозу опромінення для пацієнта, але і прискорює процес діагностики.

До того ж разом з меншим об"ємом зображення, лікар при потребі може використовувати новий режим HD. Під час цього процесу розмір вокселя автоматично перемикається на 100 мкм. Більш висока роздільна здатність потрібна для візуалізації найдрібніших деталей.

 


 

Додатковий режим високої чіткості для підвищення надійності діагностики

В режимі високої чіткості (HD) , який тепер доступний в ORTHOPHOS XG 3D, робиться 500 одиничних зображень за одне сканування замість 200 за одне сканування, з яких обчислюється об"ємне 3D-рентгенівське зображення. В результаті вища деталізація та контрастність робить знімок кращим для практикуючого лікаря, для постановки діагнозу. За допомогою сенсорної панелі на ORTHOPHOS XG 3D можна перемикатися в режим HD в будь-який момент.

 

  

2005 - 2021. Cайт є власністю компанії Прем'єр-Дентал - офіційного представника Сірона в Україні.
Копіювання інформації з даного сайту можливе тільки при обовязковому посиланні на цей сайт.
The website is property of Premier-Dental company