Системи візуалізації >> 3D Томографи >> ORTHOPHOS SL 3D

ORTHOPHOS SL 3D від 58 900 EUR

Зображення Системи візуалізації >> 3D Томографи >> ORTHOPHOS SL 3D

 

 

ORTHOPHOS SL 3D. Довершена рентгенівська система для будь якої практики. 

ORTHOPHOS SL 3D це прилад з всеохоплюючими можливостями. Починаючи з надчітких панорамних 2D знімків завдяки сучасному  DCS сенсору та технології  SLT (Sharp Layer Technology) і аж до максимальної гнучкості у виборі 3D обєму зйомки (11Х10, 8Х8, 5Х5). У коплексі з програмним забезпеченням SIDEXIS 4 відкриє нові можливості для Вашої практики.

 

 

Три розміри об"єму зйомки на вибір

Точність для вірної діагностики та ефективне використання часу

Поле огляду 8 см х 8 см (VOL1) дозволяє відобразити всю щелепу пацієнта на одному знімку, що спрощує діагностику та планування лікування.  При ендодонтичному лікуванні достатньо меншого обєму 5смХ5,5см (VOL2). Таким чином ми не тільки зменшуємо дозу опромінення а й скорочуємо час на постановку діагнозу. В режимі HD (висока роздільна здатність, 500 знімків зо один оборот ) при VOL2 з розміром вокселя 100 мкм Ви отримаєте надчіткі знімки для ендодонтичного лікування. Обєм  11 см Х 10 см надасть Вам максимум потрібної інформації.

 


 

 

Високоякісне зображення у 2D 

DCS сенсор. Direct Conversion Sensor.

Цей революційний сенсор генерує електричні сигнали після опромінення без звичного проміжного етапу перетворення їх у світлові сигнали. Завдяки цьому мінімізовуються втрати інформації завдяки чому зображення ,що отримуємо чіткіше, а доза опромінення пацієнта менша.

 

 


 

Інтегрована імплантологія

Разом з системою CEREC це вже не просто рентген

Так само як використовуючи скани великого обєму з GALILEOS, скани з ORTHOPHOS XG3D  дозволяють одночасно планувати протезування та імплантацію а також робити високоточні хірургічні шаблони на CEREC. Час відведений на проектування та виготовлення  шаблону є мінімальним для власників CEREC а імплантації проведені за допомогою шаблону більш безпечні та точні.

 


 

  

 Основні вимоги до приміщення під рентген-кабінет:

1. У стоматологічних клініках, розташованих в житлових будинках, дозволено встановлювати рентгенівські апарати цифрового типу та апарати, що працюють з високочутливим приймачем зображення (без фотолабораторії). При цьому приміщення, в якому проводяться рентгено-стоматологічне  дослідження, повинно відповідати вимогам норм радіаційної безпеки.

2. Площа кабінету для розміщення дентального прицільного апарату (цифрового) повинна бути не менше 6 кв м, для ортопантомографа (цифрового) - не менше 8 кв м, для двох апаратів - не менше 12 кв м.

3. Над приміщенням, в якому проводяться рентгенівські дослідження, не повинно бути приміщень з підвищеною вологістю. Якщо вище розташована житлова квартира, то над рентген-кабінетом не повинно бути туалетів,  душових і ванних кімнат. Можуть бути - коридори, кухні і житлові кімнати.

4. Ширина дверного отвору повинна бути не менше 0.9 м.

5. Двері з процедурної в коридор повинні відчинятися в бік коридору.

6. Двері з кімнати керування (пультової) в процедурну повинні відчинятися  в бік процедурної.

7. При знаходженні в приміщенні більше одного рентгено-діагностичного апарату передбачається пристрій блокування одночасного включення двох і більше апаратів.

8. Всі відкриті металеві прилади (в клініці найчастіше це радіатори опалення) повинні бути ізольовані за допомогою захисних екранів.

9. Поверхні стін і стелі в рентген-кабінеті повинні бути гладкими, легко очищується, допускати вологе прибирання.

10. В якості матеріалу підлоги дозволено використовувати керамічну плитку (керамічний граніт) або антистатичний лінолеум.

11. У приміщенні процедурної обов'язково повинна бути раковина з підведенням гарячої та холодної води.

12. Система припливно-витяжної вентиляції в рентген-кабінеті повинна бути автономною. Витяжка повинна здійснюватися з двох зон - верхньої (40%) і нижньої (60%), ; приплив - у верхній зоні. Кратність повітрообміну в годину повинна становити не менше 4 по витяжці і 3 з припливу.

 

Для рентген-кабінетів в обов'язковому порядку робиться розрахунок захисту конструкцій від іонізруючого випромінювання (залежно від застосовуваних рентген-апаратів), залежно від товщини і матеріалу будівельної конструкції, розміру кабінету, розміщення апаратури, призначення суміжних приміщень; згідно з розрахунком приймається товщина баритової штукатурки або барито-бетону, свинцю, спеціального оглядового скла (скло як правило, 10мм; проект проходить узгодження в органах СЕС і після цього об'єкт приймається в експлуатацію відповідною радіаційною службою.

 

Матеріали оздоблення рентген-кабінету:

Традиційно для вирішення завдань радіаційного захисту використовують свинець (у вигляді листового металу або порошкового наповнювача гум, пластмас, синтетичних смол) і барій (головним чином у вигляді бариту BaSO4 в якості наповнювача РЗ штукатурок і РЗ бетонних блоків). Свинець вмісні  матеріали токсичні і до того ж піддаються швидкому старінню.  Барит в плані токсичності кращий, бо він не шкідливий. Світові тенденції в практичному вирішенні проблем радіаційного захисту орієнтовані здебільшого на створення РЗ матеріалів на основі свинцю,  меншою мірою - на основі барію (бариту) і  зовсім незначною мірою - на основі лантаноїдів (вісмуту та деяких інших елементів з великим атомним номером).

Найбільший практичний інтерес в даний час представляє використання баритового концентрату з високим вмістом бариту у складі РЗ будматеріалів. Їх готують із портландцементу або шлакопортландцементу і баритового піску із зернами не більше 1,25 мм. Для підвищення захисних властивостей в їх склад вводять речовини, що містять легкі елементи: літій, кадмій та ін. Щільність рентгенозахисних розчинів зазвичай перевищує 2200 кг/м3. Серед представлених матеріалів баритобетон і баритоштукатурка, що володіють відмінними захисними властивостями, є найбільш переважними з точки зору їх вартості та технологічності виготовлення з них стаціонарного захисту. Випускаються сухі РЗ бетонні (СРЗБ) і розчинні (СРЗР) суміші, а також РЗ облицювальна плитка (РБО), що містять барит, цемент і спеціальні добавки в необхідній пропорції.

При всій зручності застосування сухих будівельних сумішей цементвмісні матеріали вимагають гранично ретельного і витратного за часом дотримання поетапної технології покриття: нанесення шарами не більше 10 - 12 мм кожен, просушка та грунтування кожного шару, при товщині баритової штукатурки більше 30 мм - нанесення поверх металевої сітки. Готову барітоцементну  штукатурку потрібно прикрити плівкою, берегти від протягу і холоду протягом 7 днів після нанесення останнього шару, а оскільки вона схильна до розтріскування та осипання в процесі експлуатації,  для її захисту потрібно застосування спеціальний  захисний шар товщиною 1 - 1, 5 мм. При влаштуванні РЗ шару на підлозі приміщень, баритоцементна бетонна суміш підлягає обов'язковому ущільненню поверхневим або глибинним (залежно від товщини шару) вібратором  та протягом 10 днів після укладання повинна знаходитися під шаром поліетиленової плівки.

У разі використання баритових будматеріалів на основі магнезиту технологія будівельних робіт значно спрощується, скорочується час виготовлення, крім того, поліпшуються РЗ властивості й експлуатаційні характеристики матеріалів. Таким чином, економічна і практична вигода від застосування магнезіальних радіаційно-захисних бетонів і штукатурок повною мірою виправдовує їх вартість.

Облицювання рентген-кабінету:

Як правило роблять облицювання плиткою (за нею і доглядати зручніше). Є спеціальна кераміка для медичних закладів.

Фінішна обробка - замість кахельної плитки можна  пофарбувати спеціальною фарбою Puran Satin.

2005 - 2021. Cайт є власністю компанії Прем'єр-Дентал - офіційного представника Сірона в Україні.
Копіювання інформації з даного сайту можливе тільки при обовязковому посиланні на цей сайт.
The website is property of Premier-Dental company