Цифрова стоматологія >> Для клінік CEREC

CEREC. Лікарська CAD/CAM система.

Зображення Цифрова стоматологія >> Для клінік CEREC

 

Досконала, інтегральна, єдина  лікарська система реставрацій у концепціїї - протезування за один візит.

 

 

Нова камера CEREC Primescan

Найточніша та найшвидша інтраоральна камера на ринку. Сканування металу  без використання покривного спрею. Надточне 3D зображення в натуральній кольоровій гамі. Сканування беззубих щелеп. Глибина сканування 20 мм. Керування дотиком пальця.

 

Primescan AC з програмним забезпеченням Connect. Інтраоральний сканер для отримання цифрового відбитку. Дозволяє підтримувати робочі звязки з існуючими партнерами для моделювання та виготовлення реставрацій на програмному забезпеченні inLab а тажож встановити нові, завдяки отриманим даним у відкритому форматі.

 CEREC Primescan AC з програмним забезпеченням CEREC. Сканування та моделювання. Все для підтримки концепції - протезування за один візит.

 

 

 

 

 


 

Сучасна камера CEREC Omnicam

Надзвичайно зручна у користуванні. Сканування без використання покривного спрею. Надточне 3D зображення в натуральній кольоровій гамі. Безперервний процес сканування без необхідності фіксації.

 

 

 

 


 

CEREC Primemill.

Якість. Швидкість. Зручність. Універсальність. Новий високоточний, 0,5 мм фрезерний інструмент  надійно забезпечує першокласні клінічні результати.

Тепер ви можете фрезерувати реставрації з цирконію в режимі супершвидкого фрезерування приблизно за 5 хвилин.

Новий 7-дюймовий сенсорний інтерфейс з інструкціями для користувача покроково керує  робочим процесом, основними процедурами обслуговуванням та іншими рутинними завданнями, завдяки чому ви можете делегувати фрезерування з повним спокоєм.

Ласкаво просимо до світу, де ви розбалувані вибором!  Новий CEREC Primemill поєднує в собі вологе та сухе фрезерування та мокре шліфування. Незалежно від показів, за допомогою CEREC Primemill ви можете вибирати з широкого спектру матеріалів, від перевірених партнерів, забезпечуючи гнучкість та передбачуваність, необхідні для того, щоб запропонувати пацієнтам найкраще можливе лікування.

 

 

 

 

 

 


 

 

Творіть використовуючи програмне забезпечення CEREC 5,0 

Нова версія програмного забезпечення створена з урахуванням усіх вимог стоматологів. Користувацький інтерфейс структурований , інтуітивно зрозумілий та веде Вас крок за кроком через весь процес від сканування до фрезерування. Від вкладок і вінірів до індивідуальних абатментів. Завжди все під рукою.

Новий CEREC 5.0 A.I.,  здатний до самостійного навчання. Отже, чим більше часу ви будете працювати з ним, тим краще будуть його автоматичні пропозиції по межі препарування та пропозиції по дизайну реставрацій. Ще краща новина полягає в тому, що навчальні процеси агрегуються та централізуються на головному сервері, керованому Dentsply-Sirona, а потім поширюються на всіх кінцевих користувачів. Це означає, що як новий власник Primescan або Omnicam, ви можете негайно скористатися найзрілішою та найрозумнішою версією програмного забезпечення, тренованою стоматологами з усього світу.

 

 

 

 

 


 

 

Фрезерування на фрезерах CEREC MC

Всі компоненти системи CEREC створені для роботи у комплексі: від знімання цифрового відбитку до фрезерування готового протезу. Точність фрезерування 25 μm. Час фрезерування однієї одиниці від 12 до 15 хвилин. Один прилад для виготовлення всіх форм (вставки, накладки, коронки, вініри, тимчасові мости) та обробки матеріалів ( оксид цирконію, польовий шпат, оксид алюмінію). Швидке та економічно вигідне виготовлення хірургічних шаблонів прямо у кабінеті.

 


 

CEREC SpeedFire  - найменша та найшвидша пічка для спікання діоксиду цирконію біля крісла пацієнта

EUR 9990

CEREC SpeedFire, пічка для синтеризації, фарбування та глазурування реставрацій з діоксиду цирконію, фарбування та глазурування склокераміки.Індукційна технологія нагріву забезпечує максимально короткий термін спікання.

 

 


 

 Інтегральна імплантологія: імплантація з використанням CEREC та 3D сканування

Комбінуючи цифровий відбиток та компютерне моделювання CEREC з безпечною діагностикою 3D томографів SIRONA  Ви переходите на якісно новий рівень - ІНТЕГРАЛЬНА ІМПЛАНТОЛОГІЯ.

Безпечно, якісно, швидко.

 

 


Відео-курс "CEREC - це більше , ніж просто реставрації"

 

Перегляньте один з найкращих, на нашу думку, курсів від практикуючого лікаря-стоматолога, користувача CEREC-системи Ігора Денисова.

 

Частина 1.

1. CEREC. Еволюція. Від початку до наших днів.
2. Можливості CEREC 4.4. Від вкладки до тотальних випадків.
3. Огляд матеріалів для виготовлення реставрацій, їх особливості та відмінності. Польовий шпат, гібридна кераміка, лейцітная кераміка, дісілікат літію, діоксид цирконію.
4. Сканування. Блюк, омнік. Чудовий результат за найкоротший час без застосування відбиткових мас. Особливості в скануванні і обробці сканів.
5. CEREC 4.4. Ще зручніше, ще точніше. Що нового в порівнянні з 4.3. Робота крок за кроком.
6. Можливість вибору між шліфуванням і фрезеруванням.
7. Особливості при препаруванні і фіксації.
8. Демонстрація роботи системи з подальшим виготовленням реставрації.

 


Частина 2. 

1. Застосування різних режимів моделювання. Алгоритм вибору. Кореляція, реплікація, реєстраторів прикусу, ясенна маска.
2. CEREC Smile Design. Інструмент, що дозволяє точніше працювати у фронтальному відділі.
3. Multilayer, Rapidlayer, Cad-On. Конструкції на каркасі з діоксиду цирконію. Міцно і естетично.
4. Реставрації з діоксиду цирконію в повну анатомію.
5. Моделювання 4-х одиниць у фронтальному відділі. Буде детально розібраний алгоритм роботи у фронтальному відділі.
6. Розбір складних кейсів від курсантів.


Частина 3.

Мастер-класс по работе с ПО CEREC, керамикой Сin и E.max.

 

Інтраоральний сканер Primescan

 

 

Primescan AC with Connect software (Праймскан з програмним забезпеченням Коннект) - новітня лікарська система з встановленим ПЗ Connect, для отримання високоточного оптичного відбитка в роті пацієнта і його цифровій передачі в лабораторії через портал Connect Case Center. Виробник Dentsply Sirona (Дентсплай Сірона, Німеччина).

Primescan - це в даний момент найшвидший і найточніший сканер на ринку. Він простий у використанні, ергономічний, отримує незрівнянно точні цифрові відбитки в реальних кольорах з безпрецедентною розділюючою здатністю. І робить це дуже швидко.
Тільки за допомогою Primescan можна отримати надточний скан беззубої щелепи та металевих артефактів без покривного спрею.
За допомогою безкоштовної ліцензії (встановлюється на комп'ютері з лабораторним ПО: Exocad DentalCAD 2.3 Matera і ін.) ПО Connect Case Center Inbox Ваша лабораторія може працювати на звичному для них лабораторному ПО (Exocad DentalCAD 2.3 Matera) отримуючи кольоровий відбиток з промальованою межею препарування.
Комплектація інтраорального сканера Праймскан АС Коннект:
- сканер Primescan
- пересувний лікарський блок з вбудованим ПК, тачпадом і сенсорним TFT LED дисплеєм 21.5 "
- WLAN карта
- офіційний Windows 10, 64 bit
- накопичувач ліцензій (флеш-карта)
- встановлене ПЗ Sirona Connect (з ліцензією Сірон Коннект)
- встановлене ПЗ Connect Case Center Inbox (з однією безкоштовною ліцензією, встановлюється на лабораторному ПО)
- має ліцензію STL Export (СТЛ Експорт)

Ліцензія STL Експорт - ви можете зберігати оптичні відбитки (тільки чорно-білі) в форматі STL, і пересилати їх в будь-яку лабораторію, де стоїть будь-який софт (inLab, Exocad і т.д.) і будь-яке фрезерувальне обладнання.

Лікарська система Primescan AC with Connect Software дозволяє отримувати високоточні оптичні зліпки прямо біля крісла пацієнта. Отриманий цифровий 3D скан щелепи (з вказаними межами препарування) відправляється в лабораторію. Вся інша робота по моделюванню і фрезерування реставрації здійснюється в лаботаторіі і лікар отримує готову для фіксації реставрацію.

 

 

CEREC Primemill

 
 
Зручність
 
Новий 7-дюймовий сенсорний інтерфейс з керівництвом користувача покроково керує операторами робочим процесом, основними процедурами обслуговування та іншими рутинними завданнями, завдяки чому ви можете делегувати фрезерування з повним спокоєм. Вбудований блок-сканер - це економія часу, нова функція, яка автоматично сканує  блоки із сумісними кодами матриць даних та записує інформацію, включаючи тип, розмір, колір та коефіцієнт збільшення цирконію. Усі інструменти CEREC Primemill оснащені кольорово чіпованою мікросхемою RFID, яка зчитується зчитувачем інструментів RFID, подаючи на дисплей інформацію стану інструменту, попереджаючи користувача про необхідність заміни інструменту. Це гарантує, що всі інструменти працюють на оптимальному рівні.

 

 

 


 

CEREC SpeedFire   EUR 9990

 CEREC SpeedFire - єдина пічка на ринку, яка поєднує в собі процеси синтеризації та глазурування.

Крім CEREC Zirconia, CEREC SpeedFire також може обробляти матеріали партнерів, такі як IPS e.max CAD (Ivoclar Vivadent) або Suprinity PC (VITA Zahnfabrik).


CEREC SpeedFire, пічка для синтеризації, фарбування та глазурування реставрацій з діоксиду цирконію, фарбування та глазурування склокераміки
Ще один досконалий прилад від Сірона на підтримку концепції "протезування за один візит".
Компанія Sirona представляє новий продукт CEREC SpeedFire і таким чином заснувала новий протокол роботи з діоксидом ціркоінію в клінічних умовах - CEREC Zirconia Workflow. Нова піч дає можливість провести сінтерізацію і глазурування цирконієвої реставрації не вдаючись до використання додаткового обладнання, що дозволяє прискорити процес виготовлення даних робіт в клінічних умовах.
Вперше, повноанатомічні цирконієві коронки і мости можуть бути виготовлені і зафіксовані у крісла пацієнта за ОДИН ВІЗИТ. 5 основних нововведень лежать в основі нового протоколу CEREC Zirconia workflow.


1. CEREC Software 4.4.1: CEREC SW 4.4.1 з новим сервіс пакетом, ПО котролює всі процеси, включаючи шліфування / фрезерування а також автоматичне регулювання циклу сінтерізаціі в залежності від дизайну і форми реставрації. Це означає, що піч отримує всю інформацію безпосередньо з ПО, що в свою чергу скорочує час роботи і не вимагає додаткових тренінгів персоналу по роботі з обладнанням.


2. Сухе фрезерування: Всі CEREC фрезерувальні апарати (MC XL Premium Package, MC X і MC) тепер можуть також використовуватися для сухого фрезерування. Що виключає крок сушки реставрації (10 - 15 хв), який необхідний після фрезерування діоксиду цирконію.


3. CEREC SpeedFire: Нова клінічна піч, яка дозволяє стоматологам використовувати цирконій безпосередньо під час клінічного прийому. Процес сінтерізаціі одиночної реставрації займає близько 15 хв. і менше 30 хв. для мостів. Глазурування і сітерізацію реставрації можливо проводити за допомогою даної печі.


4. CEREC Zirconia: Використання діоксиду цирконію не було ще таким легким та зручним. Попередньо пофарбований, транслюцентнийо матеріал не вимагає подальшого використання колірних рідин, постачається в 10 класичних відтінках VITA і в двох розмірах блоків, що може використовуватися для одиночних і мостовидних реставрацій.


5. CEREC SpeedGlaze : Для фінального процесу глазурування реставрації може використовуватися спеціальна глазур в спреї , що спрощує візуалізацію в процесі нанесення .


ЧОМУ ДІОКСИД ЦИРКОНІЮ ?


Завдяки високій міцності і біосумісності діоксид цирконію є ідеальним матеріалом для заміни традиційних металокерамічних рестарацій . Стоматолог може не змінюючи звичного протоколу препарувати зуб і фіксувати реставрацію . Висока міцність матеріалу особливо важлива для коронок і мостів в жувальній зоні . До сьогодні , процес виготовлення був дуже тривалим і більшість робіт робилися в лабораторії .
Нова піч разом з сухим фрезеруванням і попередньо пофарбованими матеріалами зменшує час виготовлення реставрації до 90 хвилин , таким чином надає час для нового прийому. Економічні можливості виготовлення і фіксації цирконієвої реставрації за один візит розширюють цільову групу потенційних клієнтів на CEREC особливо серед стоматологів , хто виготовляє у своїй практиці повноанатомічні цирконієві реставрації .

 

Технічні характеристики   CEREC SpeedFire


Установка: в сухих закритих приміщеннях
Висота експлуатації: ≤ 2000м над рівнем моря
Температурний діапазон: від 5 ° C - 35 ° C (41 ° F - 95 ° F)
Відносна вологість повітря макс. 80%
Ступінь забруднення: 2
Режим роботи: Постійний режим
Розміри пристрою (Ш х В х Г в мм): 250 х 425 х 425
Розміри упаковки (Ш х В х Г в мм): 400 х 600 х 500
Камера печі: Діаметр 38 мм х 20 мм висота
Максимальна температура спікання 1600 ° C (2912 ° F)
Вага без упаковки.: Прибл
, 21 кг
Вага з упаковкою, прибл.: 30 кг
Номінальна напруга мережі: AC 100В ... 240В
Номінальна частота мережі: 50/60 Гц
Допустимі перепади напруги мережі: ± 10%
Споживана потужність: макс. 1200 Вт
Інтерфейси: 2 USB 2.0
1 LAN (RJ45)
WLAN (варіант: з ключем USB Wi-Fi)

 

CEREC Premium SW 5.0: Більше можливостей для вашої практики.CEREC Premium SW 5.0 об'єднує в собі орієнтоване на пацієнта лікування за одне відвідування з CEREC і широкий спектр показань програмного забезпечення inLab. Від коронок до мостовидних конструкцій та інших складних типів реставрацій - все можна зробити в одному програмному забезпеченні в комбінації з різними шліфувальними апаратами CEREC.
Отримання моделі легко і швидко : програмне забезпечення CEREC аналізує знімок і використовує ці результати для створення первинної реставрації , що дозволяє заощадити час і перейти до останнього етапу - виготовлення - набагато швидше . Ви оціните переваги інтуїтивної , чітко організованої і зручної роботи в програмі .

 

Переваги нового програмного забезпечення CEREC Premium SW 5.0

 
Чудова первинна пропозиція дизайну реставрації завдяки функції Biojaw

Biojaw є просунутою функцією дизайну реставрацій на основі біогенеричного моделювання . Грунтуючись на знімку щелепи , програма використовує біостатистичне обчислення для моделювання реставрації всієї щелепи . В результаті ви отримаєте чудову, натурально змодельовану первинну модель реставрації , відповідну анатомії пацієнта яка рідко вимагає яких-небудь доопрацювань .

Прийом більшої кількості пацієнтів за менший час
Нові можливості програмного забезпечення CEREC Premium SW 5.0 забезпечують проведення лікування швидше, простіше і враховують очікування пацієнта. Різні типи реставрацій можна зробити за одне відвідування в той же день. Як і програмне забезпечення CEREC, CEREC Premium SW 5.0 оптимізує цифровий робочий процес завдяки можливості відправки та отримання даних цифрових оптичних зліпків через портал Sirona Connect. Портал забезпечує зв'язок між системами CEREC і inLab.

Нове програмне забезпечення Sirona CEREC Premium SW 5.0 тепер дозволяє лікарям-стоматологам здійснювати лікування в тих клінічних ситуаціях, в яких його неможливо провести за одне відвідування пацієнта. Це стало можливим завдяки розширеним показаннями, більшого вибору різних інструментів і підтримкою екстраоральних сканерів inEos X5 і inEos Blue.

 

 

 

CEREC Zirconia

CEREC Zirconia складається з прозорого, попередньо пофарбованого, з використанням класичних кольорів (A-D) оксиду цирконію і призначений для виготовлення індивідуальних дентальних повноанатомічних реставрацій (коронок і мостів), придатних після фрезерування / шліфування і спікання для полірування або глазурування. Пропонуються в 2 розмірах і 10 кольорах.


Розміри блоків
Блоки CEREC Zirconia можуть бути наступних розмірів:
- mono L = 20 x 19 x 15,5 мм (ДxШxВ)
- medi S = 39 x 19 x 15,5 мм (ДxШxВ)


Кольори блоків
Блоки CEREC Zirconia пропонуються 10 класичних кольорів.
- A1; A2; A3; A3,5; A4; B2; B3; C2; C3; D3

 


 

CEREC Blocs C / C PC

CEREC Blocs C / C PC - це  керамічні блоки з польового шпату, тонкої структури, промислового виробництва для виготовлення вкладок, накладок, коронок і вінірів за допомогою CEREC або inLab. Вирішальною перевагою CEREC Blocs C є те, що реставрації можна встановлювати відразу після шліфування.

CEREC Blocs C PC оптимізовані для використання більш великих часткових коронок і особливо для коронок з естетичної точки зору.

Завдяки спеціальному методу виготовлення в CEREC Blocs C PC вдалося об'єднати чотири різних ступеня колірної насиченості (хрому), тобто чотири різних ступеня прозорості в одному блоці з керамічним шаром.
Завдяки цим чотирьом шарам в одному CEREC Blocs C PC досягається неповторна природна природність реставрації:
Верхній  шар, що
сплавляється - мінімально інтенсивний і прозорий, середні шари дентину відповідають нормальній ступеня інтенсивності, а нижній пришийковий шар пігментований сильніше інших і, аналогічно природному зубу, прозорий менш інших.


 

CEREC Blocs C пропонуються в трьох розмірах блоків (10,12,14) і в 10 колірних відтінках VITA classical A1 - D4® плюс відбілюючий колір.

CEREC Blocs C PC, 4 кольори (A1C-A3,5C)

 

 

Розмір

Габарити

CEREC Blocs C

10

 8 x 10 x 15 мм

12

 10 x 12 x 15 мм

14

 12 x 14 x 18 мм

CEREC Blocs C PC

12

 10 x 12 x 15 мм

14

 12 x 14 x 18 мм

14/14

 14 x 14 x 18 мм

 

 

Кольори блоків
CEREC Blocs C представлені в поширених розмірах 10, 12 і 14.
Виходячи з цього CEREC Blocs C PC, поліхроматичні 4-шарові блоки, представлені розмірів 12, 14 і 14/14:

 

CEREC Blocs C

CEREC Blocs C PC

 

10

12

14

12

14

14/14

Відбілювання 2C

X

X

X

 

 

 

A1C

X

X

X

 

 

 

A2C

X

X

X

 

 

 

A3C

X

X

X

 

 

 

A3,5C

X

X

X

 

 

 

A4C

X

X

X

 

 

 

B2C

X

X

X

 

 

 

B3C

X

X

X

 

 

 

C2C

X

X

X

 

 

 

C3C

X

X

X

 

 

 

D3C

X

X

X

 

 

 

A1C-PC

 

 

 

X

X

X

A2C-PC

 

 

 

X

X

X

A3C-PC

 

 

 

X

X

X

A3,5C-PC

 

 

 

X

X

X

 


 

CEREC Blocs C in

CEREC Blocs C In - це блоки з силікатної кераміки промислового виробництва, що не містять лейцит, для виготовлення коронок за допомогою CEREC або inLab. Вирішальною перевагою CEREC Blocs C In є те, що реставрації можна встановлювати відразу після шліфування.

 

CEREC Blocs C In пропонуються в 11 класичних кольорах і в одному розмірі

Розмір блоку
Блоки CEREC Blocs C In можуть бути наступних розмірів: 13 x 15 x 15 мм = M

Кольори блоків
CEREC Blocs C In пропонуються в 10 класичних кольорах (A-D), а також з додатковим відбілюючим відтінком:
-  BL2
-  A1; A2; A3; A3,5; A4
-  B2; B3
-  C2; C3
-  D3

 


 

 inCoris ZI

Блоки та диски з оксиду цирконію  inCoris ZI призначені для виготовлення індивідуальних дентальних каркасних структур, придатних після шліфування і спікання для полірування або облицювання.

Кольори:


Блоки (mono S; mono L; 40/15, 40/19, 55/19) пофарбовані в наступні кольори:
-  F0.5
-  F1
-  F2
-  F3
Круглі заготовки і великі блоки (65/25; maxi S і maxi L) пропонуються наступних кольорів:
-  F0.5
-  F1
-  F2
Завдяки цим кольорам подальше фарбування зануренням в розчин або використання облицювання не потрібно.
Інтенсивність кольору в діапазоні від F0.5 до F3 збільшується.

 


 

inCoris TZI

Блоки з кераміки з приміненням оксиду цирконію, білого кольору (BL) inCoris TZI призначені для виготовлення індивідуальних дентальних повноанатомічних реставрацій (коронок і мостів), придатних після фрезерування / шліфування і спікання для полірування або глазурування.

 

Розміри блоків


Блоки inCoris TZI можуть бути наступних розмірів:
-  mono L = 20 x 19 x 15,5 мм (ДxШxВ)
-  40/19 = 40 x 19 x 15,5мм (ДxШxВ)
-  55/19 = 55 x 19 x 15,5мм (ДxШxВ)


Розміри круглих заготовок


Всі круглі заготовки inCoris TZI мають діаметр 98,5мм і можуть мати такі варіанти висоти:
-  13 мм
-  16 мм
-  22 мм


Кольори блоків / круглих заготовок


inCoris TZI не поставляється в попередньо пофарбованому вигляді і відповідає кольору «білий BL». Реставрації inCoris TZI можна фарбувати фарбувальними рідинами inCoris TZI класичних кольорів.
Ці рідини пропонуються всіх 16 класичних кольорів A1-D4.

 


 

 

inCoris TZI C

Блоки  inCoris TZI C складаються з прозорого, попередньо пофарбованого
з використанням класичних кольорів (A-D) оксиду цирконію і призначений для виготовлення індивідуальних дентальних повноанатомічних реставрацій (коронок і мостів), придатних після фрезерування / шліфування і спікання для полірування або
глазурування.

 

inCoris TZI C пропонуються в трьох розмірах і трьох варіантах висоти круглої заготовки. В цілому пропонується 10 класичних кольорів (A-D). Блоки maxi M і круглі заготовки обмежені за кількістю колірних варіантів.

Розміри блоків


Блоки inCoris TZI C можуть бути наступних розмірів:


-  mono L = 20 x 19 x 15,5 мм (ДxШxВ)
-  medi S = 40 x 19 x 15,5 мм (ДxШxВ)
-  maxi M = 65 x 40 x 22 мм (ДxШxВ)


Кольори блоків


Блоки inCoris TZI C пропонуються 10 класичних кольорів (A1-A4; B2;
B3; C2; C3; D3) для попереднього фарбування.


Блоки розміру mono L і medi S можуть бути одного з наступних кольорів:
-  A1; A2; A3; A3,5; A4; B2; B3; C2; C3; D3


Блоки розміру maxi M можуть бути одного з наступних кольорів:
-  A1, A2, A3


Розміри круглих заготовок


Всі круглі заготовки inCoris TZI C мають діаметр 98,5мм і можуть
мати такі варіанти висоти:
-  13 мм
-  16 мм
-  22 мм


Кольори круглих заготовок


Круглі заготовки будь-якої висоти пропонуються наступних кольорів:
-  A1,
-  A2,
-  A3,
-  A3,5

 


 

 

inCoris ZI meso

                                         

 

InCoris ZI мезоблоки призначені для використання у виробництві індивідуально
розробленої мезоструктури, які приклеюються до відповідної титанової основи після
фрезерування та спікання.

inCoris ZI meso - спеціальні блоки з діоксиду цирконію призначені для виготовлення абатментів. Випускаються в двох кольорах (F0.5 і F2).

inCoris ZI meso поставляються з вже попередньо виготовленим на заводі отвором двох розмірів (S і L) на платформі. В отворі є антіротаціонний замок.

 

Кольори:


Блоки забарвлені в кольори:
-  F0.5
-  F2
Тому не потрібно проводити  фарбовування.

 

 

                                Інструкція користувача блоку для знімання CEREC Omnicam

                                                    

 

                                                  

 

     Інструкція користувача фрезера CEREC MC XL

                                                    

 

                                                  

2005 - 2021. Cайт є власністю компанії Прем'єр-Дентал - офіційного представника Сірона в Україні.
Копіювання інформації з даного сайту можливе тільки при обовязковому посиланні на цей сайт.
The website is property of Premier-Dental company